About Image
About Image
About Image

Relacje damsko-męskie to nasza pasja. Od 2009 roku nieustannie zwiększamy swoje zrozumienie na temat tego, co najlepiej działa na kobiety. Nasze szkolenia to skondensowana wiedza zebrana podczas setek przeprowadzonych szkoleń - zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Przez kilka ostatnich lat staliśmy się ekspertami w zmienianiu chłopców w prawdziwych mężczyzn z jednego, prostego powodu - sami przebyliśmy tę drogę.

Poświęciliśmy setki, tysiące godzin na to, by stawiać czoła swoim największym lękom, konfrontując się z bolesnym odrzuceniem. Jesteśmy praktykami, co oznacza, że nasza wiedza podparta jest niezliczonymi podejściami do pięknych kobiet, randkami i seksem - gdzie przez cały czas dążyliśmy do zwiększania naszej skuteczności, coraz lepiej rozumiejąc, co oznacza być atrakcyjnym mężczyzną. Stawaliśmy się bardziej efektywni, potrafiąc zatrzymać nieznajomą kobietę w środku dnia, poznać ją, umówić się - a ostatecznie trafić z nią do łóżka i zbudować wartościową, przyjemną dla obu stron relację.

Naszą firmę stworzyliśmy po to, byś nie musiał - podobnie jak my - poświęcić pięciu czy siedmiu lat, by na nowo wynaleźć koło. Zrobiliśmy to za Ciebie, odkrywając, co najlepiej działa na kobiety, jak pozbyć się lęku przed ich poznawaniem, a także zawsze wiedzieć co i w jaki sposób powiedzieć, by ostatecznie stworzyć z dziewczyną niesamowitą, seksualną przygodę lub szczęśliwy związek.

To nie wszystko - wykształciliśmy niezawodny sposób przekazywania tej wiedzy naszym kursantom. Świadczą o tym nie tylko pozytywne komentarze, czy przybijanie piątek na mieście: “Robicie świetną robotę, dzięki wam ogarnąłem swoje życie”, ale także zaproszenia na śluby od naszych byłych kursantów - gdzie swoje przyszłe żony poznali właśnie po naszym szkoleniu. Decydując się na pracę z nami po pierwsze oszczędzasz czas, a po drugie otrzymujesz całe nasze doświadczenie - w formie teoretycznej, a przede wszystkim, praktycznej. Dzięki temu w trakcie naszej współpracy prowadzony jesteś przez nas “za rękę” przez ścieżkę, którą przecież pokonać musi każdy mężczyzna. Jesteśmy tutaj po to, byś od początku podążał tą właściwą - bez błądzenia i tracenia czasu na jej odnalezienie.

Rozwój w relacjach z kobietami to wyprawa po szczęście i najskrytsze marzenia. Nieważne, czy Twoim celem jest związek z seksowną, niesamowitą kobietą, czy niezapomniane przygody z wieloma i życie faceta, który nigdy nie narzeka na brak seksu. Droga jest jedna i nie chodzi tu tylko o kobiety, bo relacje damsko-męskie, zrozumienie ich dynamik jest uniwersalne. Rzeczy, których się nauczysz oraz narzędzia które od nas otrzymasz pozwolą Ci skuteczniej komunikować się z ludźmi wokół Ciebie, tworzyć głębokie przyjaźnie, a także zarządzać swoim wizerunkiem w sferze zawodowej - by zbudować lepszą relację z szefem, klientami czy współpracownikami. Jednym zdaniem, dzięki nam wreszcie zrozumiesz prawa rządzące światem relacji i będziesz w stanie wykorzystać je na swoją korzyść.

Klientów szkoleń praktycznych i grupowych
%
NASZYCH KURSANTÓW PIERWSZEGO DNIA IDZIE NA KAWĘ Z NOWO POZNANĄ DZIEWCZYNĄ - NAWET, JEŚLI ZACZYNAJĄ OD ZERA
%
NASZYCH KURSANTÓW JUŻ PIERWSZEJ NOCY UCZY SIĘ BUDOWAĆ SEKSUALNOŚĆ Z NIEZNAJOMYMI KOBIETAMI
%
NASZYCH KURSANTÓW ROZWIJA SIĘ PO ZAKOŃCZENIU SZKOLENIA I REGULARNIE UMAWIA SIĘ Z NIEZNAJOMYMI KOBIETAMI STOSUJĄC NASZE METODY

IU Team

Nasi trenerzy to najskuteczniejsi i najbardziej doświadczeni trenerzy relacji na rynku
Fest

Fest

Trener uwodzenia, który w ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami większości wydają się wręcz "nieprawdopodobne i nierealne". Jest to jedna z niewielu osób, dla której uwodzenie jest autentyczną pasją, w którą nieprzerwanie wkłada najwięcej swojej energii.

Nix Maxwell

Vincent

www.v1ncent.pl

Dzięki swojej determinacji zmienił się z nieśmiałego, zakompleksionego introwertyka w pewnego siebie, atrakcyjnego mężczyznę. Udane relacje z kobietami uznaje za niezbędny element życia każdego zdrowego faceta. Autor książki "Płonąc w atmosferze" oraz popularnego bloga v1ncent.pl