Szkolenie praktyczne to 3 dni, w trakcie których zabierzemy Cię do galerii handlowych, na ulice, do pubów i klubów - wszystko po to, byś zrozumiał mechanizmy rządzące relacjami damsko-męskimi. Pod skrzydłami ekspertów w tej dziedzinie nauczysz się nie tylko poznawać bardzo atrakcyjne, nieznajome kobiety, ale także prowadzić z nimi interesującą, bezstresową rozmowę, umawiać się na randki oraz szybko doprowadzać do seksu - nawet jeśli w tym momencie, wydaje Ci się to niemożliwe.

Dołącz do Grupy Zadowolonych Klientów

Slider 1

W CIĄGU TRZECH DNI NAUCZYMY CIĘ:

BEZSTRESOWO POZNAWAĆ

Będziesz w stanie bezstresowo podchodzić do atrakcyjnych kobiet w każdej sytuacji - wiedząc dokładnie, co powiedzieć na samym początku, by całość wyglądała naturalnie i wzbudzała w nich wstępne zainteresowanie.

ROZMAWIAĆ NA LUZIE

Wyposażymy Cię w konkretne tematy do rozmów, byś nie musiał obawiać się, że w którymś momencie się zatniesz. Zrozumiesz, jak prowadzić konwersację, by nie tylko była interesująca i angażująca obie strony, ale także odbywała się na płaszczyźnie mężczyzna-kobieta, a nie kolega-koleżanka.

BUDOWAĆ SEKSUALNOŚĆ

W krótkim czasie sprawimy, by najbardziej atrakcyjne kobiety zaczęły Cię postrzegać jako materiał na kochanka lub chłopaka. Będziesz potrafił otwarcie okazywać swoje seksualne zainteresowanie, nie wychodząc przy tym na taniego podrywacza lub napaleńca. Cały proces stanie się bardzo naturalny, a Ty nauczysz się, jak zwykłą rozmowę w galerii czy klubie zakończyć u Ciebie w łóżku.

SKĄD TAKA PEWNOŚĆ, ŻE MNIE NAUCZYCIE?

Po pierwsze: jesteśmy praktykami - sami przeszliśmy tę drogę. Gdy zaczynaliśmy rozwijać się w relacjach, podejście do kobiety było tak trudne, że odwlekaliśmy je w czasie licząc na to, że coś się zmieni. Niestety cały czas towarzyszył nam paraliżujący lęk. Nawet jeśli udało nam się podejść do kobiety, zdobyć jej numer, czy umówić na randkę - odbywało się to wielkim kosztem emocjonalnym, a efekty były dalekie od oczekiwanych. Nie wiedzieliśmy co zrobić, żeby poderwać dziewczyny, które nam się najbardziej podobały. Jak wzbudzić w nich zainteresowanie, nie mówiąc już o tworzeniu z nimi seksualnych relacji. Popełniliśmy każdy możliwy błąd, ale dzięki temu jesteśmy w stanie pokazać Ci najbardziej efektywną drogę rozwoju. Pozwoli Ci to w błyskawicznym tempie uzyskać wolność emocjonalną, a poznawanie kobiet stanie się dla Ciebie naturalne i bezstresowe.

Po drugie: kiedy zaczynaliśmy szkolić facetów, napotykaliśmy na wiele nowych problemów. Okazało się, że to co działało dla nas - i do czego doszliśmy dzięki praktyce - niestety nie pasowało do każdej osoby. Poświęciliśmy mnóstwo czasu, by sprawdzić różne rozwiązania. Dzięki praktyce i wyciąganiu wniosków z przeprowadzonych szkoleń nauczyliśmy się szkolić różne osoby i prowadzić je w taki sposób, by zdobyły sukces. Przez cztery ostatnie lata, w każdy weekend naszym zajęciem było wychodzenie z facetami i nauczanie ich tego jak zdobyć wolność emocjonalną i stać się facetem naturalnie atrakcyjnym dla kobiet.

Po trzecie: uwodzenie i szkolenie to nasza pasja. Sami byliśmy na Twoim miejscu i staramy się świadczyć usługę z której sami chcielibyśmy skorzystać. Projekt, w który bez zawahania zainwestowalibyśmy czas i pieniądze. Dlatego wylewamy pot z czoła by prześcignąć Twoje oczekiwania i pozwolić Ci sięgnąć po marzenia.

Po czwarte...

EFEKTY NASZYCH KURSANTÓW MÓWIĄ ZA NAS

FAKT #1 90% NASZYCH KURSANTÓW PIERWSZEGO DNIA IDZIE NA KAWĘ Z NOWO POZNANĄ DZIEWCZYNĄ - NAWET, JEŚLI ZACZYNAJĄ OD ZERA


FAKT #2 100% NASZYCH KURSANTÓW JUŻ PIERWSZEJ NOCY UCZY SIĘ BUDOWAĆ SEKSUALNOŚĆ Z NIEZNAJOMYMI KOBIETAMI


FAKT #3 95% NASZYCH KURSANTÓW ROZWIJA SIĘ PO ZAKOŃCZENIU SZKOLENIA I REGULARNIE UMAWIA SIĘ Z NIEZNAJOMYMI KOBIETAMI STOSUJĄC NASZE METODY


jak wygląda szkolenie?

Plan szkolenia jest wynikiem ponad setki przeprowadzonych kursów. Z każdego z nich zostały wyciągnięte wnioski, które pozwoliły na zbudowanie najbardziej kompleksowego szkolenia na rynku.

“Byłem uczestnikiem kilku szkoleń. Każde z nich miało ogromne niedociągnięcia, jeden trener nie pokazał mimo moich próśb jak miałoby to wyglądać, inny trener pokazywał, ale to co mówił było bardzo nierozsądne. Szkolenie Instynktownego Uwodzenia było pełne pod każdym kątem, po pierwsze chłopaki niesamowicie się uzupełniają, czuć od nich pasję, zrozumienie i chęć pomocy. Bardzo często przedstawianie moich problemów wywoływało u nich efekt “też tak miałem”, dzięki czemu otwierała się szuflada z doświadczeniem i mogłem usłyszeć jak pracować, a na co uważać podczas tej pracy. W teorii dysponują zapleczem psychologicznym dzięki czemu dostałem pierwszy rozsądny plan tego jak pracować nad lękiem, który działa (jestem dwa miesiące po szkoleniu - z reguły moje interakcje są teraz bezstresowe). Po drugie to co pokazali było niesamowite, łatwość, luz z którym podchodzili oraz zauroczenie, które wzbudzali w kobietach stworzyło u mnie ogromną motywację pt. “wow, też tak chcę”. Po każdym swoim podejściu czułem zmianę, bo dostawałem niesamowicie trafny feedback. Chłopaki podchodzą ze zrozumieniem i pracują nad przekonaniami, gdzie na jednym ze “szkoleń” było tylko wymowne “jak to nie możesz tego zrobić?!”... Właściwie w każdej poszczególnej kategorii chłopaki deklasują konkurencję - a niestety miałem z nią dużą styczność. Natomiast pakiet poszkoleniowy, to magia, projekt IU Society to nieustanne pozytywne warunkowanie, dostęp do wideo na każdy temat, kontakt z trenerami oraz pozostałymi uczestnikami, infieldy, ocena audio z moich podejść - naprawdę pięknie o to zadbano. Podkreślam to, bo to co oferuje konkurencja to obiecywanie mentoringu, który w praktyce oznacza niechętne odpisywanie po tygodniu. Jednym zdaniem: profesjonaliści w uwodzeniu i szkoleniu, a przy okazji naprawdę wartościowi ludzie. Myślę, że jako jedyni mogą powiedzieć “nasi kursanci pokazują jak dobre jest nasze szkolenie”, nieskromnie powiem, że sam jestem tego przykładem.”

Paweł

Przedstawiamy Ci wynik 5 lat doświadczenia szkoleniowego, którego proces nieustannie ulepszaliśmy:

Przed Szkoleniem

Chcemy Cię poznać jeszcze przed samym szkoleniem - jest ono “szyte na miarę”, dlatego musimy określić Twój obecny poziom. Po rezerwacji terminu otrzymasz od nas ankietę składającą się z kilkunastu pytań. Zaraz po otrzymaniu odpowiedzi skontaktujemy się z Tobą w celu zaplanowania rozmowy Skype. Odbywa się ona w przyjaznej i zazwyczaj zabawnej atmosferze. Kliknij na konkretny etap, by zobaczyć jego opis:

 • 1
  Wstępne Poznanie
 • 2
  Pytania, Problemy, Historia
 • 3
  Określenie Celu
 • 4
  Propozycja Ćwiczeń

Wstępnie się poznamy, dzięki czemu zobaczysz, że jesteśmy normalnymi osobami, które po prostu poświęciły więcej czasu na aspekty relacji damsko-męskich.

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące samego szkolenia oraz wspólnie przeanalizujemy odpowiedzi z ankiety. Dowiemy się z czym masz największe problemy oraz w jaki sposób do tej pory nad nimi pracowałeś, dzięki czemu wyznaczymy najlepszą strategię ich rozwiązania.

Poznamy Twoje oczekiwania i wspólnie ustalimy główny cel, który będziemy realizować na szkoleniu. Praca bez celu jest jak pływanie bez kierunku, kończy się bezczynnym dryfowaniem. Natomiast jego odpowiednie wyznaczenie sprawi, że Twój rozwój będzie efektywny i szybki.

Zaproponujemy ćwiczenia, które możesz wykonać jeszcze przed samym szkoleniem. Niektóre niedociągnięcia można bardzo łatwo naprawić wykonując pracę w domu. Dzięki temu na szkoleniu będziemy mogli się skupić na najważniejszym aspekcie - poznawaniu kobiet.

“Głównym atutem rozmowy na skype było pozbawienie mnie stresu przed samym szkoleniem, bo zobaczyłem, ze chłopaki są po prostu wyluzowanymi gośćmi, których cechuje profesjonalne podejście. Na szkoleniu z kolei przekonałem się, że lekko się myliłem, bo normalni nie byli - patrząc z perspektywy tego jak niesamowicie wyglądają ich relacje z kobietami ;)”. Krzysiek, 26 lat

Podsumowując, po tym etapie: Poznamy się, a przyjście na samo szkolenie stanie się równie bezstresowe, jak spotkanie z kumplami. Znać będziemy Twój cel oraz oczekiwania, a to umożliwi nam rozpoczęcie najbardziej efektywnej zmiany w sferze relacji damsko-męskich w Twoim życiu.

Pierwszego dnia znamy już Twój cel szkoleniowy, który ustaliliśmy podczas rozmowy na Skype, natomiast chcielibyśmy poznać też Ciebie, dlatego szkolenie zaczynamy od zapoznawczej kawy. Po luźnej rozmowie oraz przedstawieniu głównych zasad panujących na szkoleniu - zabieramy się do pracy. Opieramy ten dzień na trzech fundamentach:

1. FAZA BUDOWANIA MINDSETU

Bez odpowiedniego zestawu przekonań oraz fundamentów nie staniesz się osobą atrakcyjną dla dziewczyn. Co najwyżej będziesz taką osobę udawał, a jak dobrze wiesz kobiety dużo lepiej niż my wyczuwają niespójne zachowania. Dlatego zaczniemy pracę od najważniejszych fundamentów, które stoją u podstaw Instynktownego Uwodzenia. Opowiemy Ci, jakie nastawienie daje błyskawiczne rezultaty oraz co zrobić, by pozbyć się nieprzyjemnej presji - a w jej miejsce pojawiła się wolność emocjonalna. Następnie zacznie się proces zmiany Twoich przekonań, dzięki czemu uzyskasz miażdżącą motywację do działania i odpowiednie nastawienie do swobodnego poznawania tych najbardziej atrakcyjnych kobiet.

2. FAZA NAOCZNEGO DOŚWIADCZANIA

Niesamowicie ważne jest uzyskanie wiary w to, że możesz się zmienić. Jeśli mocno wierzysz, to więcej działasz. Jeśli więcej działasz - otrzymujesz duży zwrot w postaci zadowalających rezultatów. Jest to pozytywne, samonapędzające się koło według schematu:

Dzięki nam unikniesz setek błędów, przez które musieliśmy przebrnąć i wykorzystasz nasze najefektywniejsze strategie rozwoju - Twoje rezultaty prawdopodobnie prześcigną Twoje oczekiwania.

Zobaczysz na własne oczy - z odległości metra - jak podchodzimy, rozmawiamy, wzbudzamy zainteresowanie i budujemy napięcie z najpiękniejszymi kobietami. Na tym etapie przede wszystkim uświadomisz sobie, że pójście z kobietą na randkę jak i cały proces uwodzenia może być niesamowicie ekscytujący i prosty. Zobaczysz także, jak reagujemy na ewentualną złą reakcję przy podejściu. Człowiek bardzo mocno uczy się przez obserwację i modelowanie zachowań, dlatego jest to niesamowicie istotny aspekt tego szkolenia. Ta faza trwa przez trzy dni, już pomijając sam fakt demonstracji naszych podejść - my po prostu jesteśmy pasjonatami uwodzenia i ten sam płomień rozpalimy w Tobie.

3. FAZA INTENSYFIKACJI DZIAŁANIA

Można dyskutować godzinami o uwodzeniu, ale to szkolenie opiera się przede wszystkim na praktyce i doświadczaniu. Dlatego opracowaliśmy system, który umożliwia naszym podopiecznym - nawet tym z ogromnym lękiem - na bardzo intensywne działanie. Miarą doświadczonego uwodziciela nie jest to, ile lat zajmuje się uwodzeniem, a ile działania wykonuje podczas tego czasu. Jeśli będziesz miał 3x więcej doświadczenia, to nauczysz się 3x szybciej, to bardzo prosta matematyka. Gwarantujemy, że zdobędziesz w trakcie tych trzech dni więcej doświadczenia, niż przeciętny facet przez cały rok. Każde Twoje podejście będzie przez nas bacznie obserwowane i analizowane - wyciągane będą z niego natychmiastowe wnioski, których wdrożenie przeniesie Twoje interakcje na inny poziom i sprawi, że każde kolejne podejście będzie dużo bardziej satysfakcjonujące.

Podsumowując:

* Zdobędziesz mindset, który sprawi, że będziesz w stanie swobodnie działać.

* Dowiesz się jakie fundamenty posiada facet atrakcyjny dla kobiet.

* Zobaczysz jak powinno wyglądać uwodzenie w ciągu dnia oraz w nocy.

* Zaczniesz działać z intensywnością, której wcześniej nie znałeś.

* Za pomocą kilku prostych do zastosowania technik nauczysz się wzbudzać emocje w rozmowie z kobietami.

Dzień zaczniemy od tego, co działo się poprzedniego dnia w klubie. Dokonamy głębokiej analizy, wyciągniemy wnioski i odpowiemy na wszystkie pytania. Następnie przejdziemy do tego, by Twoje interakcje były o wiele bardziej efektywne. Potrafisz już podchodzić i rozmawiać - tego dnia nauczysz się dodatkowo pobudzać emocje w interakcji i staniesz się facetem, który wzbudza pożądanie nawet u tych najbardziej atrakcyjnych kobiet. Omówimy najważniejsze aspekty trzech głównych faz, na których będziemy się przez kolejne godziny skupiać, ale najwięcej czasu spędzimy na przerobienie ich w części praktycznej:

FAZA BUDOWANIA BLISKOŚCI i WYJĄTKOWOŚCI

Nauczysz się jak sprawić, by nowo poznana kobieta zaczęła się przy Tobie otwierać emocjonalnie. Jeśli kobieta zacznie dzielić się z Tobą głębokimi emocjami, to musisz wiedzieć, że robi tak tylko z wyjątkowymi dla niej osobami. Zatem jeśli będziesz potrafił wywołać ten efekt, to z miejsca staniesz się kimś więcej niż przypadkowym facetem.

FAZA WPROWADZANIA SEKSUALNOŚCI

Większość facetów nie potrafi pokazywać seksualnych zamiarów, a ich energia przy kobietach jest po prostu słaba. Dowiesz się, w jaki sposób zacząć budować napięcie seksualne, które sprawi, że wyróżnisz się na tle całej masy mężczyzn. Dokładnie zrozumiesz, jak zagęścić atmosferę, by było to płynne, a kobieta zaczęła Cię pożądać. Dowiesz się, jak za pomocą subkomunikacji zacząć podniecać kobietę, by nie mogła przestać o Tobie myśleć. Łącząc umiejętność podniecania z kolejną fazą - eskalacją interakcji - będziesz potrafił doprowadzać do seksu z kobietami tej samej nocy.

FAZA ESKALACJI INTERAKCJI

Jeśli interesuje Cię coś więcej, niż zwyĸłe interakcje - jeśli chcesz przenosić relacje z kobietami na poziom, gdzie poza Wami nic dookoła nie istnieje - to musisz nauczyć się eskalować interakcję. Nauczymy Cię jak sprawić, by nowo poznaną kobietę zabrać od razu na kawę i jak wyjść z nowo poznaną kobietą z klubu. Jest to etap, który umożliwia stworzenie przygód, które dla większości osób są niewykonalne.

Podsumowując:

* Nauczysz się drastycznie szybko pobudzać emocje u kobiety.

* Dowiesz się jak za pomocą rozmowy wzbudzać zainteresowanie i ciekawość kobiet.

* Kobiety po interakcjach z Tobą będą miały wrażenie, że poznały kogoś wyjątkowego.

* Będziesz potrafił w swobodny sposób wprowadzać seksualność i budować napięcie seksualne.

* Większość kursantów tego dnia ląduje z nowo poznaną kobietą na randce dzięki eskalacji interakcji.

Dzień zaczniemy od analizy poprzedniego wieczoru oraz tego co działo się w ciągu dnia. Poruszmy również wszystkie interesujące Cię tematy, m.in:

* Co zrobić, by opory przed seksem się nie pojawiały.

* W jaki sposób w ekspresowym tempie doprowadzić do seksu z nowo poznaną kobietą.

* Prowadzenie kilku seksualnych relacji równocześnie.

* Jak zachowywać się na randkach, by większość z nich kończyła się w Twoim łóżku?

FAZA PRACY NAD SŁABOŚCIAMI

Po części teoretycznej przejdziemy do ćwiczeń praktycznych zaprojektowanych do walki z największymi słabościami. Jeśli obawiasz się ciszy w interakcji, tego że nie będziesz miał co powiedzieć lub w dalszym ciągu nie czujesz się pewnie w pokazywaniu seksualnej intencji - otrzymasz zestaw specjalnie zaprojektowanych ćwiczeń, by w kilkadziesiąt minut zmniejszyć ten lęk, a czasem całkowicie go wyeliminować. Większość naszych byłych kursantów twierdzi, że to właśnie te zadania sprawiły, że zaczęli wykorzystywać swoje słabości do tego, by czerpać większą przyjemność z interakcji - zauważając niesamowicie istotne niuanse. Dla przykładu fakt, że “krępująca cisza” tak naprawdę jest świetnym narzędziem do tego, by stworzyć seksualne napięcie.

FAZA SAMODZIELNEGO DZIAŁANIA

Często szkolenia z uwodzenia prowadzone są w zły sposób, gdzie trener wypycha i zmusza kursantów do podchodzenia. Jest on wtedy zapalnikiem motywacyjnym do podejścia, natomiast po szkoleniu tego nie ma i jest to powód, dla którego kursanci po większości szkoleń wracają do starych nawyków. Dlatego ostatniego dnia zrobimy fazę testową, gdzie sprawdzimy czy jesteś w stanie działać bez trenera - zmierzymy się z Twoimi odczuciami w tym kontekście i damy potrzebne wskazówki do samodzielnego kontynuowania rozwoju.

FAZA GLOBALNEGO FEEDBACKU

Ostatnią rzeczą jaką zrobimy będzie globalne, całościowe podsumowanie trzech najbardziej intensywnych dni w Twoim życiu. Pokażemy CI jaką dokładnie drogę przeszedłeś oraz jak utrzymać tak intensywne tempo rozwoju. Skupimy się na aspektach, nad którymi najmocniej musisz pracować.

Podsumowując:

* Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także poruszymy najważniejsze dla Ciebie tematy.

* Dowiesz się, jak utrzymać długoterminową motywację oraz przyspieszyć rozwój, by w jak najkrótszym czasie stać się atrakcyjnym facetem.

* Poradzisz sobie z największymi lękami - wykonasz minimum 5 ćwiczeń zaprojektowanych do walki z Twoimi obawami.

* Przystosujemy Cię do samodzielnego działania.

Prawdziwe wyzwanie zaczyna się tak naprawdę po szkoleniu, gdy zostajesz sam. Dlatego jesteśmy jedyną firmą na rynku uwodzenia w Polsce, która oferuje tak rozbudowany pakiet poszkoleniowy.

Jeszcze rok temu, czyli zanim powstał projekt IU Society, po naszych szkoleniach 30% kursantów było w stanie bezstresowo poznawać kobiety - był to najlepszy wynik w branży. Zatem jeśli kiedykolwiek byłeś na innym szkoleniu to miałeś mniej niż 30% na to, by poradzić sobie z lękiem. Na ten moment nikt poza Instynktownym Uwodzeniem w Polsce, a prawdopodobnie nawet na świecie nie prowadzi takiego projektu. Dosłownie przez przypadek udało się odkryć metodę, która podniosła naszą statystykę z 30 na 95%!

Jakim cudem sikający na scenę ‘punk’ pomógł nam podnieść statystykę uzyskania przez kursantów wolności emocjonalnej z 30% na 95%?

Zanim do tego przejdziemy, kilka faktów: IU Society to zamknięta grupa facetów mająca ten sam cel - stać się osobą wyjątkowo pociągającą dla kobiet. W tym momencie w projekcie bierze udział ponad 30 osób. Dwa razy w miesiącu organizujemy szkolenie online, pojawia się minimum osiem materiałów wideo na najbardziej pożądane tematy, a przede wszystkim zapewniamy stały kontakt z trenerami Instynktownego Uwodzenia na czacie grupowym. Raz w tygodniu uczestnicy dostają feedback od trenerów do dziennika rozwoju. Wrzucamy tam również nagrania z naszych podejść z dźwiękiem.

Wracając do tego kontrowersyjnego tematu. Jakim cudem artysta rockowy jest w stanie sikać na scenie? Przecież powinien odczuwać lęk związany z naturalnym przywiązaniem do akceptacji społecznej. No właśnie... On dostaje tę akceptację w grupie, która jest dla niego ważna. Teraz pytanie za 100 punktów: dlaczego zazwyczaj po większości szkoleń z uwodzenia kursanci boją się podchodzić mimo, że na szkoleniach momentami czuli całkowitą swobodę? Ponieważ trafiają do środowiska, która znowu ciągnie ich do utartych schematów myślowych, pt: “musisz przejmować się tym, co inni o Tobie pomyślą”, “wiecznie kontroluj to jak jesteś postrzegany”, “żyj dla innych nie dla siebie”.... Niestety, ale to tak naprawdę wygląda. Dlatego IU Society to projekt, gdzie w każdym mieście tworzona jest grupa osób, która tak jak Ty chce się zmienić, grupa o odpowiednim - bo narzuconym z góry przez trenerów Instynktownego Uwodzenia - podejściu do kobiet. Nie jesteś oceniany za to, jak Ci wyszło, tylko za to, że podjąłeś próbę, by zmienić się na lepsze. W ten sposób dostajesz akceptację grupy, co sprawia, że lęk wygasa, a w jego miejscu pojawia się wolność emocjonalna.

“Szczerze mówiąc nie o końca wierzyłem w skuteczność samego programu w kontekście pracy nad lękiem. Przyciągnęły mnie do niego głównie nagrania wideo i analiza podejść z ukrytej kamery. A lęk? Byłem przekonany, że on musi być, bo to kwestia ewolucji. Tak bardzo się myliłem. Postęp nie był natychmiastowy, zajęło mi to dwa tygodnie, ale było warto, bo widzę ile daje mi wolność emocjonalna. Po dwóch tygodniach byłem w stanie podchodzić do kobiet z uśmiechem na twarzy i bez większych spięć. Teraz to dla mnie jak otwieranie lodówki, po prostu patrzę czy jest coś pysznego - bez żadnych obaw :)“ Szymon.

Na e-mail dostaniesz od nas plan rozwoju po szkoleniu, który będzie zawierał:

1. Analizę pozytywnych cech, co pozwoli Ci na zauważenie zachowań, które warto kultywować. Uzyskasz w ten sposób świadomość swoich mocnych stron.

2. Analizę rzeczy do poprawy - każdy z nas ma wady, niestety mało kto ma uwagę nam o tym powiedzieć, a bez uzyskania świadomości na ich temat nie możemy z tym nic zrobić. Naszym celem jest Twój jak najszybszy i najbardziej efektywny rozwój. Dlatego dzięki tej analizie uzyskasz pole nad którym będziesz mógł pracować i naprawić szybko niedociągnięcia, które mogą psuć Twoje relacje z ludźmi.

3. Strategię zmiany, wypiszemy Ci jakie kroki powinieneś podjąć, by wypracować bądź zmienić rzeczy, które dadzą największe rezultaty. W uwodzeniu, jak w życiu czasami zmiana drobnych elementów, może obrócić Twoje relacje z kobietami do góry nogami. Dlatego warto żebyś wiedział nad czym oraz jak pracować.

4. Zestaw ćwiczeń, który pozwoli Ci na znaczne podwyższenie swoich umiejętności.

Po szkoleniu dostaniesz od nas cztery nagrania video + audio zarejestrowane ukrytą kamerą.

Na tych nagraniach usłyszysz co mówimy w różnych sytuacjach, a także jak się zachowujemy. Dostęp do tych nagraniach zostanie Ci na cały czas, gdzie będziesz mógł zobaczyć jak krok po kroku uwieść kobietę, nawet jeśli na początku nie wykazuje zainteresowania.

Przygotowaliśmy również specjalnie chronione nagranie, do wglądu tylko i wyłącznie dla uczestników naszych szkoleń. Nikt o tym nie wspomina, większość “trenerów” albo nie podchodzi albo mają tak kruche ego, że boją się o tym mówić na głos. My to pokazujemy, czyli część uwodzenia, której nie da się wykluczyć, tzw. “zlewki”. Będziesz miał okazję zaobserwować jak reagujemy, gdy kobieta jest na “nie”. Przekonasz się, że to nic strasznego, a po uzyskaniu wolności emocjonalnej będziesz - tak jak my - podchodził do tego z uśmiechem na twarzy. To nagranie sprawi, że dokona się warunkowanie: negatywna reakcja = nic strasznego, a nawet coś co może być zabawne.

Być może nie powinniśmy udostępniać tego nagrania, ale nasz cel jest jasny: chcieliśmy stworzyć najbardziej kompleksowe szkolenie na rynku. Jeśli masz jeszcze wątpliwości co do naszego zaangażowania, to musisz wiedzieć, że to tylko 50% rzeczy, które otrzymasz po szkoleniu.

W każdym momencie po szkoleniu będziesz mógł otworzyć i odświeżyć najważniejsze koncepty Instynktownego Uwodzenia. Do fundamentów wracać zawsze warto, bo nic nie jest tak ważne jak one. To dzięki nim staniesz się atrakcyjnym facetem, który nie będzie musiał zastanawiać się co powiedzieć, bo to co powiesz wynikać będzie z atrakcyjnego nastawienia.

PODSUMOWUJĄC: DOSTANIESZ OD NAS ZA DARMO BONUSY O WARTOŚCI: 347 + 147 + 347 + 197 =

1038 złotych

Najczęściej zadawane pytania

Q.W Jakich Miastach Odbywa się Szkolenie?

Szkolenie może odbyć się w dowolnym dużym mieście (także poza Polską) natomiast zazwyczaj odbywa się ono w Warszawie. Zachęcamy uczestników do tego miasta, ponieważ jest w nim najwięcej atrakcyjnych kobiet, a życie nocne jest bardzo mocno rozwinięte. Łatwiej rozwinąć się w miejscu w którym co chwilę mija Cię atrakcyjna kobieta niż w takim, gdzie ich po prostu nie ma ;)

Q. Ile Dokładnie Trwa Szkolenie?

Szkolenie rozpoczyna się w piątek o godzinie 13. Pierwsza część kończy się o 19. Robimy kilka godzin przerwy i wyruszamy do klubów, na imprezie jesteśmy do 3 rano. W sobotę jest powtórzony plan, natomiast w niedzielę szkolenie trwa od 13 do 17.

Q. Czy Wiek Nie Jest Problemem?

Nie. Nasz najstarszy kursant miał 45 lat i po szkoleniu radzi sobie świetnie, kobiety z którymi się spotyka są niekiedy ponad 2x młodsze. Jak widać nigdy nie jest za późno na zmianę. Każdy wiek ma swoje plusy.

Q. Interesuje Mnie Związek, Czy To Szkolenie Jest Dla Mnie?

Większość związków facetów to poznanie się przez przypadek dwójki osób. Najbardziej toksyczne związki są te w których facet wie, że powinien zostawić kobietę, ale tego nie robi, bo wie, że ciężko będzie znaleźć inną. W ten sposób ludzie niszczą sobie życie.

My stawiamy na to, by facet miał wybór, by nie zostawiał tak ważnego elementu życia przypadkowi, a sam świadomie wybierał. Na szkoleniu poruszamy bardzo dokładnie temat budowania więzi z kobietami, a jest to podstawa w kontekście poznawania kobiet na dłuższą metę.

Q. Czy Zmiana Będzie Trwała?

Jesteśmy jedyną firmą, która podchodzi tak poważnie do pakietu poszkoleniowego. Wiemy, że po naszych szkoleniach większość osób dalej się rozwija, bo mamy z nimi kontakt przez projekt IU Society. Naszym celem na szkoleniu jest to, żebyś poczuł, że podejście do atrakcyjnej kobiety, takiej która naprawdę Ci się podoba, jest czymś przyjemnym. W momencie w którym pojawia się wolność emocjonalna nic nie stoi na przeszkodzie, by po tę przyjemność sięgnąć.

Czy to szkolenie jest dla ciebie?

Chcąc pomóc podjąć Ci słuszną decyzję na temat tego czy to szkolenie jest dla Ciebie, poniżej przedstawiamy główne korzyści jakie możesz dzięki niemu osiągnąć:

* Osiągniesz wolność emocjonalną, która pozwoli CI w swobodny, przyciągający oraz bezstresowy sposób poznawać kobiety, które podobają Ci się najbardziej.

* Dostaniesz narzędzia, dzięki którym staniesz się atrakcyjnym facetem przyciągającym spojrzenia kobiet.

* Nauczysz się rozmawiać z kobietami w sposób wzbudzający zaciekawienie.

Twoje życie jest w Twoich rękach. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest wspaniały związek z niesamowicie atrakcyjną kobietą, czy przeżywanie niezapomnianych przygód z wieloma. Ponosisz pełną odpowiedzialność za to, jak wykorzystujesz swój potencjał - wyciskając z każdego dnia wszystko to, co najlepsze lub zamykając się w paraliżującym i niechcianym lęku.

...decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie. Ze swojej strony gwarantujemy, że w te trzy dni szkoleniowe zrobimy wszystko, byś zbliżył się do poziomu, w którym nie ma granic - a proces poznawania i rozpalania seksownych kobiet od początku do końca wiąże się z ogromną swobodą i przede wszystkim wysoką skutecznością.

PODSUMOWUJĄC: DOSTANIESZ OD NAS WSZYSTKO, CO NIEZBĘDNE DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU. PYTANIE BRZMI: CZY ODWAŻYSZ SIĘ PO TO SIĘGNĄĆ?

KONTAKT@INSTYNKTOWNEUWODZENIE.PL